Dziękujemy za oddanie 1687635 głosów

na 587 przesłanych przez Was filmów!

Aktualności

nazwa newsa

„Jem. Kupuję. Nie marnuję.” - Debatuję!

Nie tylko my w Tesco dla Szkół zainteresowaliśmy się problemem marnowania żywności. Gazeta Wyborcza, zainspirowana naszymi badaniami „Talent do niemarnowania”, zorganizowała 8 kwietnia debatę pod tytułem „Jem. Kupuję. Nie marnuję.” Byliśmy tam razem z nimi!

Czytaj więcej
nazwa newsa

„Nie marnują! Filmują” czyli podsumowanie programu Tesco dla Szkół

11. edycja konkursu już za nami! Zapraszamy do pobierania naszego kolorowego, multimedialnego raportu z konkursu Tesco dla Szkół – „Talent do niemarnowania”. Pochwalcie się wszystkim znajomym, w jaki wielkim projekcie edukacyjnym braliście udział!

Czytaj więcej
nazwa newsa

Zbadaliśmy Wasz „Talent do niemarnowania”

Instytut badawczy Millward Brown sprawdził, jak wygląda problem marnowania żywności w polskich szkołach. Niestety, w podstawówkach i gimnazjach marnuje się bardzo dużo jedzenia, wartego rocznie co najmniej 236 250 zł! Na szczęście w szkołach, które brały udział w konkursie Tesco dla Szkół – „Talent do niemarnowania”, problem jest znacznie mniejszy, a nauczyciele i uczniowie wiedzą i robią w tym temacie dużo więcej!

Czytaj więcej
nazwa newsa

Zdjęcia z ostatniej Gali Finałowej w Pile już dostępne!

Dla wszystkich, którzy nie mogli doczekać się zdjęć z ostatniej gali w Pile, mamy dobrą wiadomość – wszystkie są już gotowe do ściągnięcia! Zatem nie czekajcie dłużej i pobierajcie fotorelacje, które dla Was przygotowaliśmy!

Czytaj więcej